Наша
бібліотека наповнилася дзвінким дитячим сміхом та щирим захопленням - до нас на
екскурсію завітали вихованці старшої групи дитячого садка "Усмішка".
Для багатьох
малюків це було перше знайомство з "книжковим будинком", тому ми
постаралися зробити його незабутнім, яскравим та пізнавальним.
Бібліотекарі
гостинно зустріли маленьких гостей і розповіли їм про те, що таке бібліотека,
як тут усе влаштовано та хто допомагає книгам знаходити своїх читачів.
Діти
дізналися, як потрібно поводитися в бібліотеці та як дбайливо ставитися до
книг, щоб вони довше залишалися красивими та новими.
Справжнім
сюрпризом для малечі став перегляд захопливого мультфільму "Чарівна
бібліотека", який допоміг закріпити почуте та занурив дітей у казкову
атмосферу.
Очі дітлахів
світилися цікавістю, в залі панувала атмосфера радості та відкриттів. Наприкінці
зустрічі ми щиро запросили всіх малюків стати нашими постійними читачами та
приходити в гості разом із батьками.
Візит до
бібліотеки став для старшої групи першим кроком у великий і захопливий світ
літератури!Щиро дякуємо вихователям та нашим маленьким друзям за
чудовий день! З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі у світі казок та пригод!



















Немає коментарів:
Дописати коментар