вівторок, 2 червня 2026 р.

Мій читацький вибір: Літо з гарною книгою

 Залишилося зовсім трішки зачекати і довгоочікувані літні канікули розпочнуться!
У перший літній тиждень в дитячій бібліотеці весело та гамірно! Ось і сьогодні до нас завітали допитливі та енергійні учні 5-А класу ліцей «Успіх», вчитель Неля Ромуальдівна Залозна, на особливу зустріч - екскурсію під назвою "Мій читацький вибір: Літо з гарною книгою".
Діти переконалися, що бібліотека - це не просто стелажі з книжками, а справжній сучасний простір для пригод, відпочинку та нових відкриттів.
Бібліотекар розповіла чимало цікавинок про те, як читання тренує мозок, розвиває фантазію та допомагає стати найкрутішим співрозмовником.
Учні вчилися базових принципів орієнтування у бібліотечному просторі - як швидко знайти потрібну книгу та як правильно гортати сторінки, щоб книга жила довго.
З великим задоволенням діти переглянули відео про користь читання.
Разом із бібліотекарем п'ятикласники здійснили захопливу мандрівку найцікавішими куточками нашого закладу.
Наші юні гості зазирнули до відділу обслуговування дорослих читачів, де серйозно й по-дорослому оцінили масштаби нашої книжкової колекції.
Особливий захват викликав Інтернет-центр. Діти побачили, як вдало в сучасній бібліотеці поєднуються друковане слово та новітні технології.
Про секрети "книжкової кухні", діти дізналися завітавши до відділу комплектування та обробки літератури. Тут вони побачили, який шлях долає новенька книжка, перш ніж потрапляє до рук читача.
Головний меседж зустрічі: Книга і читання - це мега-корисно! А літо потрібно проводити весело, яскраво та з користю в затишному бібліотечному просторі.
Діти отримали щире запрошення до літнього читання - адже по переду три місяці тепла, коли можна читати не "тому що треба для школи", а для власного задоволення!
Дякуємо нашим юним гостям за теплу зустріч!
Наш бібліотечний простір завжди відкритий для вас!
Проводьте своє Літо з гарною книгою! Чекаємо в гості!























Немає коментарів:

Дописати коментар