Щиро дякуємо
нашим чудовим читачам - братику та сестричці- Ясентюк Владику і Марійці за
неймовірний книжковий подарунок! Ці дітки вже не вперше діляться книжковим
корисним теплом і приносять до нас цікаві видання, які зовсім скоро знайдуть
своїх читачів.
Величезна
подяка батькам за виховання дітей, підтримку нашої бібліотеки за те, що
прищеплюєте малечі любов до читання й доброго діла!
Ваша
підтримка - надихає!
Тепер нових
книжкових пригод у нашій бібліотеці стало ще більше!
Чекаємо всіх у гості!



Немає коментарів:
Дописати коментар