Війна забирає найдорожче - наше
майбутнє, наших дітей. Щороку 4 червня Україна та весь світ згадують маленьких
українців, чиє життя безжально обірвала ворожа російська збройна агресія.
До цієї трагічної важливої дати в
дитячій бібліотеці відбувся день пам'яті "Пелюстки дитинства, зірвані
війною" на який завітали наші читачі - учні 4-В класу ліцей «Ерудит»,
вчитель Лариса Леонідівна Цехмейструк.
Під час бесіди бібліотекар дбайливо, але
відверто розповіла майбутнім п'ятикласникам про важкі події, які переживає наша
країна. Діти дізналися про те, як війна руйнує дитячі долі, позбавляє домівок
та, на жаль, забирає життя найменших. Це була розмова про біль, який важко
збагнути, але про який ми не маємо право мовчати.
Особливою частиною заходу стала
розповідь про зворушливу Всеукраїнську акцію "Голоси дітей". Наші юні
читачі дізналися, що дзвоники, які звучать у цей день, символізують голоси
янголят, котрі вже ніколи не засміються і не підуть до школи, не обіймуть
батьків, не прочитають свої улюблені казки. Ці дзвіночки ніби говорять:
"Ми тут, ми все бачимо, ми любимо Україну і хочемо, щоб над вами завжди
було мирне небо". Це голоси ангелів, які нагадують усьому світові про те,
що діти не повинні гинути від війни.
Діти щиро перейнялися цією історією і
разом долучилися до акції, розвішали ці дзвоники на гілках дерева біля
бібліотеки.
Кожна зірвана війною пелюстка назавжди
залишаться в наших серцях.
Світла пам'ять усім маленьким ангелам
України.













Немає коментарів:
Дописати коментар