В бібліотеці для дітей справжній
книжковий бум!
З нагоди завершення навчального року до
нашої бібліотеки завітали найголовніші гості – першокласники ліцей «Успіх», учні
1-А класу, вчитель Тетяна Миколаївна Рябоконь, асистент вчителя Ярослава
Василівна Сіміонеско, учні 1-Б класу вчитель Олена Нифонівна Лугова, асистент
вчителя Леся Анатоліївна Петрук.
Протягом року вони наполегливо вчилися,
успішно опанували грамоту, відкрили для себе двері у дивовижний світ
літератури.
Бібліотекар розповіла про неоціненну користь
читання та важливість бережливого ставлення до книжок, згадавши їхній довгий
історичний шлях.
Діти переглянули тематичний мультфільм
про життя книги.
А найприємніша частина - вибір перших
книжок для самостійного літнього читання вдома! Поличка за поличкою, і кожен
знайшов собі паперового друга.
Вітаємо наших маленьких читайликів із
завершенням навчального року!
Гарного відпочинку, але пам'ятайте: у
книг канікул немає! Чекаємо на вас у бібліотеці щодня!
















Немає коментарів:
Дописати коментар