вівторок, 2 червня 2026 р.

Хай сонячне літо буде книгою зігріте

 В бібліотеці для дітей справжній книжковий бум!
З нагоди завершення навчального року до нашої бібліотеки завітали найголовніші гості – першокласники ліцей «Успіх», учні 1-А класу, вчитель Тетяна Миколаївна Рябоконь, асистент вчителя Ярослава Василівна Сіміонеско, учні 1-Б класу вчитель Олена Нифонівна Лугова, асистент вчителя Леся Анатоліївна Петрук.
Протягом року вони наполегливо вчилися, успішно опанували грамоту, відкрили для себе двері у дивовижний світ літератури.
Бібліотекар розповіла про неоціненну користь читання та важливість бережливого ставлення до книжок, згадавши їхній довгий історичний шлях.
Діти переглянули тематичний мультфільм про життя книги.
А найприємніша частина - вибір перших книжок для самостійного літнього читання вдома! Поличка за поличкою, і кожен знайшов собі паперового друга.
Вітаємо наших маленьких читайликів із завершенням навчального року!
Гарного відпочинку, але пам'ятайте: у книг канікул немає! Чекаємо на вас у бібліотеці щодня!

















Немає коментарів:

Дописати коментар