Міжнародний День пам'яті Чорнобильської трагедії - це важлива і пам'ятна дата.
З метою поглиблення знань учнів про причини та наслідки аварії на ЧАЕС через 40 років після катастрофи та вшанування ліквідаторів, які ціною власного здоров'я та життя захистили світ, в дитячій бібліотеці для учнів 8-Б класу ліцею "Ерудит", вчитель Ірина Петрівна Кобилянська, проведено екологічний екскурс: "Чорнобиль: 40 років пам'яті та уроків для майбутнього".